Ewa Czapska-Kowalik – językoznawca, wydawca, redaktor i tłumacz

Ewa

Jestem absolwenką filologii poskiej i słowiańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Znam bardzo dobrze język rosyjski i angielski oraz w stopniu podstawowym serbski i chorwacki.
Przez 10 lat współprowadziłam z Tomaszem firmę zajmującą się tłumaczeniami systemowymi, odpowiadając za zarządzanie finansami i poprawność językową tłumaczeń.

Od 2001 roku współtworzymy z Tomaszem firmę szkoleniowo-wydawniczą Metamorfoza. Prowadzę wydawnictwo oraz zajmuję się kontaktem z klientami w ramach Warsztatów Mistrzów i innych szkoleń. Od 7 lat zajmuję się również zawodowo masażem oraz pracą z ciałem i emocjami.

Zapraszam 🙂

Ewa Czapska-Kowalik
tel. 502 542 989
ewa.kowalik@metamorfoza.pl

 

Tomasz Kowalik – coach ICI i ICC,  coach prowokatywny, trener IANLP, trener Transforming Communication, inżynier

Tomek

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej (projektant systemów). Przez 12 lat (10 z Ewą) prowadziłem własną firmę zajmującą się tłumaczeniami systemowymi, odpowiadając za zawieranie i negocjowanie kontraktów, rekrutację i szkolenie pracowników oraz poprawność merytoryczną tłumaczeń.

Od 2001 roku współtworzymy z Ewą firmę szkoleniowo-wydawniczą Metamorfoza. Organizuję Warsztaty Mistrzów, dbając o kontakty z trenerami z zagranicy, wybór i wartość merytoryczną oferowanych warsztatów oraz logistykę. Jestem promotorem Coachingu Prowokatywnego w Polsce. Prowadzę szkolenia autorskie Coach Prowokator Dobrych Zmian (od 2007 r.), szkolenia z Komunikacji Transformującej oraz szkolenia na zamówienie. Mam na koncie współpracę z dużymi firmami jako coach i trener wewnętrzny. Prowadzę również prywatne sesje coachingowe i sesje Coachingu Prowokatywnego.

Zapraszam

Tomasz Kowalik
tel. 502 314 078
tomasz.kowalik@prowo.pl
tomasz.kowalik@metamorfoza.pl