INTEGRATION – Ciało, Umysł, Duchowość

16 – 22 maja 2017r. w Warszawie
w ramach Warsztatów Mistrzów®

 

SIEDMIODNIOWY STACJONARNY TRENING ŁĄCZĄCY NLP, CHI KUNG I DUCHOWOŚĆ,

PROWADZONY PRZEZ DR. RICHARDA BOLSTADA I JULIĘ KURUSHEVĄ

Richard Bolstad i Julia Kurusheva prowadzą swój transformujący trening „Integration” w wielu różnych miejscach świata, a to jest drugi raz, kiedy poprowadzą go w Polsce.

Dla tych, którym podobał się, i których poruszył wcześniejszy trening Integration, to jest właśnie to, co nazywają treningiem „ostatecznego kroku”.

Integration łączy NLP, tradycyjne chińskie i indyjskie medytacje w ruchu z innymi procesami, które obejmują świeckie (niewyznaniowe) podejście do duchowości. Od poprzedniej edycji w Polsce dodali nowe procesy kreując jeszcze głębsze doświadczenie. Richard otrzymał do Connirae Andreas, współtwórcy NLP, prawo uczenia jej najnowszego procesu „Wholeness Process”. Ten subtelny proces elegancko prowadzi cię poza wewnętrzne konflikty do poczucia jedności z życiem.

Doświadczymy także stworzonego przez Connirae procesu „Przywrócenie wewnętrznego autorytetu” – uwolnienie z wewnętrznych okowów jak poczucie winy i uraza, które pętają nas w relację miłości–nienawiści z zewnętrznymi autorytetami duchowymi, tak aby szanować własną prawdę w bezpośredniej jedności z życiem.

Julia Kurusheva przeprowadzi cię przez procesy szamańskie, które zgłębiała na ziemiach Indian Hopi, i wprowadzi cię w najbardziej zwariowaną jogę: jogę śmiechu.

Nauczymy cię nowych procesów chińskiego Chi Kung, których używają Uzdrowiciele w wielkim centrum Zhineng Qigong w Chinach.

Ponadto otrzymasz certyfikację dwóch niezależnych szkół chińskiego Chi Kung. Jeżeli pracujesz z klientami, nie tylko otrzymasz ważne narzędzia, ale także poczucie klarowności, jak pomagać ludziom zharmonizować zewnętrzne osiągnięcia i wewnętrzny pokój. A dla siebie dzięki treningowi „Integration” będziesz mógł wykonać fundamentalny „reset” relacji z sobą samym i z życiem.

Ziemia

CO ZYSKASZ POPRZEZ UDZIAŁ W TRENINGU „INTEGRATION”

 

  • Uzyskasz certyfikaty dwóch międzynarodowych szkół Chi Kung w tydzień.
  • Rozwiniesz umiejętność przezywania stanów transcendentalnego szczęścia bez narkotyków czy innych środków zewnętrznych.
  • Przyjrzysz się wielkim duchowym tradycjom świata bez groźby uwięzienia w żadnym konkretnym systemie przekonań.
  • Stworzysz długie życie z czystym umysłem i solidnym zdrowiem fizycznym inwestując zaledwie 30 minut dziennie.
  • Zatrzymasz szarpaninę pomiędzy czterema różnymi kierunkami wyznaczanymi przez kłopoty zdrowotne, wymagania kariery, tęsknoty i potrzeby duchowe i trudności w relacjach. Zintegruj je tak, aby każdy obszar wspierał pozostałe!

DOŚWIADCZANIE INTEGRACJI OBEJMUJE PIĘĆ KLUCZOWYCH ELEMENTÓW:

  • Trening Universal Tao chi kung (Wewnetrzny uśmiech, sześć uzdrawiających dźwięków, otwarcie mikrokosmicznej orbity i wykorzystanie energii wszechświata, kosmosu, ziemi i seksualnej). Potężne wzmocnienie zdrowia i poziomu energii oraz wydłuzenie życia. Osiągnięcie harmonii emocjonalnej i zwiekszenie świadomości duchowej. Richard i Julia sa oboje Certyfikowanymi Instruktorami Universal Tao, certyfikowanymi praktykami metody Universal Tao’s Cosmic Healing. Un versal Tao jest najbardzie znaną na świecie organizacją uczącą Chi Kung, założoną przez Mistrza Taoizmu Mantaka Chia, mieszczącą się w północnej Tailandii.
  • Trening Chi Kung szkoły Zhineng Qigong / Chi Lel (TM) (Poziom Pierwszy: Lift Chi Up plus Poziom Drugi: Body and Mind method). 4224 badania naukowe na 90 uniwersytetach potwierdziły, że Chi Lel jest w stanie uzdrawiać choroby, które nie reagują na inne sposoby leczenia. Richard Bolstad jest certyfikowanym instruktorem Chi Lel i uczył się w Chinach u Mistrza Yoshan Jin oraz w USA u  Luke Chan. Julia uczyła się Zhineng Chi Kung u Helen Ling i Karla Qiu w the Beijing Wisdom Healing Centre.
  • Proces Wstępujących Stanów (Ascending States Process), Proces Pytania Bez Odpowiedzi (Unanswerable Question Process) i inne nowe procesy NLP modelowane z pracy takich nauczycieli jak Jiddu Krishnamurti, Siddhartha Gautama Buddha i Ramana Maharshi. Richard i Julia sąTrenerami NLP certyfikowanymi przez IANLP.
  • Podróże Szamańskie. Julia Kurusheva uczyła się u rdzennych szamanów z Ameryki i na Pacyfiku, jest także certyfikowana w metodzie uzdrawiania, jaką jest Huna (hawajski Szamanizm) u Serge Kahili Kinga z Aloha International.
  • Codzienna medytacja, a także czas wyciszenia i refleksji nad doświadczeniami i możliwość dzielenia się w duchowej społeczności uczestników podobnie myślących. Ktoś zajmuje się wszystkimi twoimi potrzebami uwalniając cię, by być.

Ziemia

7-DNIOWY TRENING „INTEGRATION” ODBYWA SIĘ W DNIACH:
16 – 22 MAJA 2017  W WARSZAWIE

CENA: 5.900,00 ZŁ + VAT 23%

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ:

EWA CZAPSKA-KOWALIK,TEL. 502-542-989
ANNA GÓRALEWICZ, TEL. 519-307-030
KONTAKT@MSC.EDU.PL