Richard Bolstad

KOMUNIKACJA TRANSFORMUJĄCA – TRENING ZAAWANSOWANY

13 – 14 maja 2017 w Warszawie
w ramach Warsztatów Mistrzów®

Gdy ukończyłeś trening Transforming Communication™, wiedziałeś już, że jest to potężna metoda. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by pogłębić te umiejętności, ten trening jest dla Ciebie! Na tym spotkaniu po przejrzeniu całego modelu TC przećwiczymy używanie go w codziennych sytuacjach. Następnie skupimy się na trzech konkretnych sytuacjach i przećwiczymy wnikliwie zaawansowane użycie TC.

  •  Mediacje – Jak mediując pomagać innym osobom w rozwiązaniu konfliktów między nimi. Richard skutecznie pracował jako mediator z parami i organizacjami biznesowymi, Szkolił także mediatorów przygotowywanych do wkroczenia na obszary objęte wojną. Mediacje wymagają zaawansowanych umiejętności przeramowania i elastyczności w całym modelu TC. Richard podzieli się z tobą tym, czego nauczył się, modelując negocjacje, które zakończyły się sukcesem, także z grupami terrorystycznymi, jak np. zbudowanie porozumienia „Good Friday Agreement” w Irlandii Północnej.
  • Jak wpływać na wartości innych osób, ich postawy i przekonania, szczególnie ze skupieniem się na ostatnio rozwiniętych – umiejętnościach wpływania w oparciu o metaforę. Będziemy poznawać i ćwiczyć tę technikę, której używają osoby wywierające potężny pozytywny wpływ na wartości i zachowanie tysięcy ludzi na całym świecie.
  • Coaching indywidualny w umiejętnościach Transforming Communication™. Jak włączyć Komunikację Transformującą do codziennej praktyki coachingowej?
  • Jak stosować Komunikację Transformującą wobec osób, które mają nad tobą władzę?

 

TEN TRENING JEST

otwarty dla wszystkich absolwentów treningów Transforming Communication™ prowadzonych przez Richarda Bolstada lub któregoś z wielu licencjonowanych Trenerów Transforming Communication™.

Ponad 1000 osób przeszkolonych w Komunikacji Transformujacej a tylko 36 miejsc!!!

 

DWUDNIOWY TRENING ZAAWANSOWANY Transforming Communication™

WARSZAWA, 13 – 14 MAJA 2017

prowadzi dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii

INWESTYCJA: 2.997,00 + VAT 23%

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ:

EWA CZAPSKA-KOWALIK, TEL. 502-542-989
EWA.CK@MSC.EDU.PL