KOMUNIKACJA TRANSFORMUJĄCA – TRENING ZAAWANSOWANY

Warszawa, 22-23 września 2016

Gdy ukończyłeś trening Transforming Communication, wiedziałeś już, że jest to potężna metoda. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by pogłębić te umiejętności, ten trening jest dla Ciebie! Na tym spotkaniu po przejrzeniu całego modelu TC przećwiczymy używanie go w codziennych sytuacjach. Następnie skupimy się na trzech konkretnych sytuacjach i przećwiczymy wnikliwie zaawansowane użycie TC.

  • Mediacje – Jak mediując pomagać innym osobom w rozwiązaniu konfliktów między nimi. Richard skutecznie pracował jako mediator z parami i organizacjami biznesowymi, Szkolił także mediatorów przygotowywanych do wkroczenia na obszary objęte wojną. Mediacje wymagają zaawansowanych umiejętności przeramowania i elastyczności w całym modelu TC. Richard podzieli się z tobą tym, czego nauczył się, modelując negocjacje, które zakończyły się sukcesem, także z grupami terrorystycznymi, jak np. zbudowanie porozumienia „Good Friday Agreement” w Irlandii Północnej.
  • Jak wpływać na wartości innych osób, ich postawy i przekonania, szczególnie ze skupieniem się na ostatnio rozwiniętych – umiejętnościach wpływania w oparciu o metaforę. Będziemy poznawać i ćwiczyć tę technikę, której używają osoby wywierające potężny pozytywny wpływ na wartości i zachowanie tysięcy ludzi na całym świecie.
  • Coaching indywidualny w umiejętnościach Transforming Communication. Jak włączyć Komunikację Transformującą do codziennej praktyki coachingowej.

TEN TRENING JEST

otwarty dla wszystkich absolwentów treningów Transforming Communication prowadzonych przez Richarda Bolstada lub któregoś z wielu licencjonowanych Trenerów Transforming Communication.

Ponad 1000 osób przeszkolonych i tylko 36 miejsc!!!

 

Transforming Communication™
– TRENING ZAAWANSOWANY:
WARSZAWA, 22 – 23 WRZEŚNIA 2016

prowadzi dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii

INWESTYCJA: 2.997,00 (+ VAT 23%)

 

TAK! ZGŁASZAM SIĘ NA TRENING TC ADVANCED PROWADZONY PRZEZ RICHARDA BOLSTADA

I PŁACĘ CAŁĄ NALEŻNOŚĆ W KWOCIE

3.686,31 ZŁ BRUTTO (2.997,00- ZŁ NETTO).

ZAMAWIAM

obsługa zgłoszeń: Przelewy24

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ:

EWA CZAPSKA-KOWALIK, TEL. 502-542-989
ewa.ck@metamorfoza.pl