David Neenan
Bez wymówek. Bądź bohaterem swojego życia

 

Oto Ona, nasza najnowsza książka: mocna, klarowna, transformująca i bardzo praktyczna, taka jak jej autor David Neenan. Uczyń zmianę swoim sprzymierzeńcem, bądź bohaterem swojego życia – jedyna porażka to nie wziąć udziału!

To książka o marzeniach i ich solidnych fundamentach, przegrywaniu i wygrywaniu, zderzaniu się z życiową ścianą, o byciu pomysłowym i wytrwałym. O odwadze, szacunku, poczuciu humoru i orbitowaniu w miłości, a także przyjmowaniu wsparcia. O tym, że bogactwo powstaje z gromadzenia, nie z zarabiania… i o byciu odpowiedzialnym za swe marzenia i swoje życie – przed sobą samym.

David Neenan: właściciel firmy budowlanej Neenan Company i milioner, do wszystkiego doszedł własną pracą i wyjątkową współpracą z innymi ludźmi. Łączy pasję ze zdrowym rozsądkiem, wiedzę z intuicją, marzenia z pracowitością, jest skromny, niepokorny i odważny. W książce Bez wymówek. Bądź bohaterem swojego życia pokazuje, jak dążyć do zrealizowania spraw dla siebie ważnych – odpowiedzialnie i wytrwale. Nie obiecując łatwej drogi, otwiera oczy, dodaje skrzydeł i inspiruje do działania.

Zapraszam do lektury i życzę wielu transformujących doświadczeń.
/Ewa Czapska-Kowalik

Książka Bez wymówek. Bądź bohaterem swojego życia Davida Neenana do kupienia w sklepie Metamorfozy.